Шапка
40000, м. Суми, вул. Петропавлівська, 51 тел./факс 8(0542) 22-00-82 E-mail:sodb@ukr.net
Menu2
Menu1
Menu1
Menu1
Menu4
Menu5
Menu3
Menu16
Menu3
Menu5
Menu14
Menu3
Menu3

Архів новин за ІIІ квартал 2021 року

28.07.2021

Валеологічний проєкт
"Абетка здоров'я. Частина п'ята"

     Любі друзі! Продовжуємо вивчати абетку здоров’я. До вашої уваги п’ята частина валеологічної «Абетки здоров’я».
      Абетку здоров’я вивчай та про своє здоров’я дбай!!!


28.07.2021

Слайд-проєкт "Сто нових книг ювілейного року. Частина третя"

     Любі читачі! Продовжуємо знайомити вас з новими книгами нашої бібліотеки в рамках проєкту «100 нових книг ювілейного року».


27.07.2021

В рамках десятиліття відновлення екосистеми

Все задумано мудро в природі

     Шановні колеги! Екологічна освіта набуває дедалі більшої актуальності. Основою формування свідомого ставлення до природи, довкілля є знання про нього і в цьому вам допоможуть методичні рекомендації з екологічного виховання, з якими можна познайомитися за поcиланням...15.07.2021

До 65-річчя від дня народження нашої землячки,
поетеси Тамари Герасименко

Я б створила ще Книгу на захист людської душі

     До 65-річчя від дня народження нашої землячки, поетеси, надійного друга і партнера бібліотеки - Тамари Герасименко, підготовлено бібліографічний покажчик, з яким можна ознайомитися за поcиланням...15.07.2021

На дозвіллі не сумуй: почитай і поміркуй!

Літо – пора відпочинку, чудових розваг і читання улюблених книжок. Саме тому 14 липня 2021 року для вихованців закладу дошкільної освіти №4 були проведені літні читання під відкритим небом «На дозвіллі не сумуй: почитай і поміркуй». З великим задоволенням дітлахи не тільки слухали бібліотекаря, а й самі переглядали нові, цікаві, кольорові книжки. А потім залюбки обговорювали прочитане.

докладніше...


14.07.2021

Сонечко нам сяє і надвір гукає

14 липня 2021 року у форматі «Бібліотека open-air» фахівці відділу естетичного виховання Сумської обласної бібліотеки для дітей запросили відвідувачів Відділення денного перебування «Спільнота» Сумського міського територіального центру соціального обслуговування «Берегиня» до ігротеки «Сонечко нам сяє і надвір гукає».
    На тінистій галявині вели «квіткові» розмови, відгадували загадки, прослухали «Казку про Горошку», зіграли в ігри-плескання та «Я знаю п’ять ..» і домовилися про наступну зустріч.

докладніше...


13.07.2021

Незалежна і єдина – моя Україна

     З задоволенням повідомляємо, що у Сумській обласній бібліотеці для дітей визначено переможців обласного туру Всеукраїнського конкурсу дитячої творчості «Незалежна і єдина – моя Україна», присвяченого 30-річчю Незалежності України. Конкурс проводився за підтримки управління культури Сумської обласної державної адміністрації серед користувачів-дітей бібліотек Сумщини у 3-х вікових категоріях і 3-х номінаціях: «Малюнок», «Вишивка» «Аплікація». Більше 1000 дітей виборювали звання переможця. На розгляд обласного журі Конкурсу надійшли творчі роботи, які розкривають патріотичну свідомість та почуття юних громадян, їх авторське бачення історичних подій, пов’язаних з боротьбою за незалежність країни, збереження національних традицій тощо.

докладніше...

08.07.2021

Великий працівник пера, Валентин Чемерис – автор гуморесок, оповідань, новел, публіцистики, належить до унікальних особистостей в українській літературі. Творча спадщина письменника дуже велика і всі його твори сповнені оптимізму. Одвічні теми: любові, вірності, боротьби за справедливість, виховання духовної особистості, характеризують його творчі надбання.

докладніше...


08.07.2021

Його книги увійшли до списку премії «Книга року ВВС». Переможець у номінаціях «Краще видання для дітей» та «Краще видання для юнацтва та молоді», організатор літературного фестивалю «Дивокрай», сучасний український письменник Сергій Гридін 8 липня відзначає своє 50-річчя.
    Він став популярним завдяки поєднанню у своїй творчості різних жанрів прози для дітей – серед його творів є казкові, пригодницькі та реалістичні повісті.

докладніше...


08.07.2021

До 50-річчя від дня народження Сергія Гридіна

     Сергій ГРИДІН - автор нової української підліткової літератури, який знає, чим зачепити молодого читача, і пише про те, про що підлітки з дорослими зазвичай не діляться. Труднощі у школі та серед однолітків, несприйняття себе самим та іншими, недооцінення власних здібностей, невзаємна закоханість…
   Пропонуємо вам переглянути рекомендаційний список літератури за поcиланням...08.07.2021

Літо+Книга+Бібліотека=Позитив!

      Літо – особливий період у роботі обласної бібліотеки для дітей. Це фейєрверк гарного настрою, різноманітних заходів, ігор і веселощів.
    Щоб урізноманітнити літній відпочинок дітей та познайомити їх з кращими творами літератури, бібліотекарі розробили програму літніх читань «Мозаїка книжкового літа».
   Цьогорічні літні читання проходять під гаслом «Літо, книга, позитив!». Долучитися до них вже мали змогу 1159 дітей, які відпочивали з 15 червня по 06 липня у пришкільних таборах, і завітали до бібліотеки.

докладніше...

06.07.2021

Купала на Івана

6 липня 2021 року у форматі «Бібліотека open-air» фахівці відділу естетичного виховання Сумської обласної бібліотеки для дітей запросили відвідувачів Відділення денного перебування «Спільнота» Сумського міського територіального центру соціального обслуговування «Берегиня» до народознавчої академії «Купала на Івана».
    «Генеральна репетиція» свята вмістила історію, традиції, прикмети, загадки, ігри, згадали навіть рецепт купальського куліша із салом та грибами.

докладніше...Конкурс «Я і мої права»

     Любі друзі! Підтримайте наших юних художників! Приєднуйтесь до голосування за посиланням за поcиланням...


Віртуальна вікторина
"Замріяна
казка зими"


Краєзнавчий блог: Рідний край вивчай та знай

АКТУАЛЬНІ
РУБРИКИ

Сторіччя Української революції
1917-1921 рр.


Краєзнавчий атлас Сумщини

Благодійні акції
Анализ веб сайтов