Шапка
40000, м. Суми, вул. Петропавлівська, 51 тел./факс 8(0542) 22-00-82 E-mail:sodb@ukr.net
Menu2
Menu1
Menu1
Menu1
Menu4
Menu5
Menu3
Menu16
Menu3
Menu5
Menu14
Menu3
Menu8

Новини


20.08.2021

Визначили ЛІДЕРА ЧИТАННЯ

      У Сумській обласній бібліотеці для дітей підбито підсумки І етапу обласного туру Всеукраїнського конкурсу «ЛІДЕР ЧИТАННЯ», який проходив з 13 липня по 19 серпня п.р.
     В режимі онлайн та офлайн учасники Конкурсу, користувачі бібліотеки –учні 5-7 класів шкіл міста, презентували членам журі буктрейлери на свої улюблені книги, візитні картки «Лідера читання» і відповідали на питання літературної вікторини. Надзвичайно вразила креативність, індивідуальність, творчий підхід, обізнаність і відповідальність, з якою підійшли діти до створення електронних презентацій і буктрейлерів, популяризуючи своїми роботами привабливий образ книги, спонукаючи до читання. Діти у захваті розповідали про улюблені книги, а Маргарита Камінська навіть заграла для журі та учасників конкурсу на саксофоні!
     Складне завдання стояло перед журі. Адже діти, які читають книги, вже є лідерами! За умовами Конкурсу визнано одного переможця. У 2021 році переможцем І етапу обласного туру Всеукраїнського конкурсу «ЛІДЕР ЧИТАННЯ» став Даніїл В’ЮН, який візьме участь у ІІ етапі обласного туру Конкурсу.
     Вітаємо Даніїла і бажаємо подальших успіхів!!!


Краєзнавчий блог: Рідний край вивчай та знай

АКТУАЛЬНІ
РУБРИКИ

Сторіччя Української революції
1917-1921 рр.


Сумщина олімпійська

Україна та українці

Краєзнавчий атлас Сумщини

Благодійні акції

Анализ веб сайтов