Шапка
40000, м. Суми, вул. Петропавлівська, 51 тел./факс 8(0542) 22-00-82 E-mail:sodb@ukr.net
Menu2
Menu1
Menu1
Menu1
Menu4
Menu5
Menu3
Menu16
Menu3
Menu5
Menu14
Menu3
Menu8

Новини


30.08.2021

Лідер читання - 2021

      У Сумській обласній бібліотеці для дітей відбувся фінальний раунд наймаштабнішого читацького конкурсу України, в якому взяли участь найактивніші, найерудованіші читачі Сумщини, вірні друзі Книги і Бібліотеки. Було підбито підсумки обласного туру Всеукраїнського конкурсу «ЛІДЕР ЧИТАННЯ», який проходив з липня по серпень п.р. на виконання плану роботи управління культури Сумської обласної державної адміністрації на 2021 рік.
      18 фіналістів представили на розгляд обласного журі свої роботи (буктрейлери та електронні презентації), створені за мотивами улюблених творів, та презентували візитні картки «Лідера читання».
     Надскладне завдання стояло перед членами журі. Учасники Конкурсу вразили журі своєю ерудованістю, начитаністю, знанням творів української і зарубіжної літератури. Це є справжні ЛІДЕРИ ЧИТАННЯ!
     За рішенням обласного журі, переможцем Конкурсу стала КОРНІЄНКО Валерія, користувач Тростянецької дитячої бібліотеки-філії. Саме вона виборола почесне звання «ЛІДЕР ЧИТАННЯ – 2021», з чим ми її щиро вітаємо!!! Разом із переможцями з інших областей Валерія увійде до складу національного дитячого журі Міжнародної премії IBBY.
     Дякуємо за плідну співпрацю голові обласного журі, голові Сумської обласної організації Національної спілки письменників України Тамарі ГЕРАСИМЕНКО та головному спеціалісту відділу культурно-мистецької діяльності і навчальних закладів управління культури Сумської обласної державної адміністрації Ользі МАЛЬЧЕНКО.
     Сумська обласна бібліотека для дітей щиро вітає Валерію і всіх фіналістів Конкурсу та висловлює подяку колегам за належну організацію і проведення Конкурсу на Сумщині.
     Тож читайте, отримуйте задоволення і знання від Книги!!!


Краєзнавчий блог: Рідний край вивчай та знай

АКТУАЛЬНІ
РУБРИКИ

Сторіччя Української революції
1917-1921 рр.


Сумщина олімпійська

Україна та українці

Краєзнавчий атлас Сумщини

Благодійні акції

Анализ веб сайтов