Найкраща розрада сьогодні – створити своїми руками листівку для рідної людини. Якщо вона зроблена з любов’ю і позитивними думками, ваша близька людина обов’язково це відчує і зрадіє подарункові.
До Дня матері в Україні відвідувачі Відділення денного перебування «Спільнота» Сумського міського територіального центру соціального обслуговування «Берегиня» у творчій майстерні відділу естетичного виховання Сумської обласної бібліотеки для дітей створювали у техніці вибійка «Листівку для мами».
Сам процес роботи подарував велику втіху, а його результати, маємо надію, приємно здивують матусь.
![](https://sodb.sumy.ua/wp-content/uploads/2024/05/5-2-1024x592.jpg)
![](https://sodb.sumy.ua/wp-content/uploads/2024/05/2-3-150x150.jpg)
![](https://sodb.sumy.ua/wp-content/uploads/2024/05/4-2-150x150.jpg)
![](https://sodb.sumy.ua/wp-content/uploads/2024/05/3-2-150x150.jpg)
![](https://sodb.sumy.ua/wp-content/uploads/2024/05/6-2-150x150.jpg)
![](https://sodb.sumy.ua/wp-content/uploads/2024/05/7-2-1024x639.jpg)
![](https://sodb.sumy.ua/wp-content/uploads/2024/05/8-1024x496.jpg)
![](https://sodb.sumy.ua/wp-content/uploads/2024/05/9-1024x472.jpg)
![](https://sodb.sumy.ua/wp-content/uploads/2024/05/10-1-1024x538.jpg)
![](https://sodb.sumy.ua/wp-content/uploads/2024/05/1-2-1024x513.jpg)