Надзвичайно приємним подарунком і справжнім скарбом для будь-якої бібліотеки є книги! Особливо, якщо ці книги для дітей. Такий подарунок отримала сьогодні і Сумська обласна бібліотека для дітей від міжнародної ІТ-компанії Avenga Ukraine. Наші дорогі маленькі читайлики тепер мають можливість познайомитися, читати і перечитувати низку кращих творів сучасної української літератури.
Щиро вдячні нашим дарувальникам за тепло сердець, доброту, розуміння, любов до книги та читання!
![](https://sodb.sumy.ua/wp-content/uploads/2024/07/фото-на-фейсбук-львів-1-1024x768.jpg)
![](https://sodb.sumy.ua/wp-content/uploads/2024/07/фото-на-фейсбук-львів-2-1024x768.jpg)
![](https://sodb.sumy.ua/wp-content/uploads/2024/07/фото-на-фейсбук-львів-4-1024x768.jpg)