У відомої української письменниці, авторки популярних дитячих книжок Галини Вдовиченко 21 червня день народження. Маленькі вихованці НВК «Просперітас» під час зустрічі з бібліотекарем Сумської обласної бібліотеки для дітей познайомилися з незвичайними героями чудових , яскравих книг пані Галини. Це і маленькі кошенята з книги «Котохатка», і крихітні крилаті хлопчики й дівчатка з книги «Містельфи», і мишачий рок-гурт з книги «Мишкові миші». Але найбільше маленьких чомусиків вразили пригоди звичайної домашньої курки, яка вигадувала неймовірні історії та мріяла літати. Кожна книжка Галини Вдовиченко відкриває прекрасний світ незвичайних, добрих, веселих і дуже дотепних героїв.
![](https://sodb.sumy.ua/wp-content/uploads/2024/06/IMG_20240619_152704-1024x511.jpg)
![](https://sodb.sumy.ua/wp-content/uploads/2024/06/IMG_20240619_152844-1024x897.jpg)
![](https://sodb.sumy.ua/wp-content/uploads/2024/06/IMG_20240619_152859-1024x768.jpg)
![](https://sodb.sumy.ua/wp-content/uploads/2024/06/IMG_20240619_152922-1024x768.jpg)
![](https://sodb.sumy.ua/wp-content/uploads/2024/06/IMG_20240619_152938-1024x741.jpg)