06 червня 2024 року на гостини до бібліотеки завітали наші користувачі – учні приватного закладу освіти «Сумська початкова школа «Clever School». Фахівці Сумської обласної бібліотеки для дітей провели для них літературний вояж, який розпочався з екскурсії бібліотекою та знайомством з книжками. Цікава розважально-ігрова програма включала в себе: лялькову виставу «Хто сказав «Няв», голосні читання творів на чарівному бібліотечному килимку та знайомство з м’якою тактильною розвиваючою книжкою «Дуже голодна гусениця».
Наприкінці заходу діти самостійно переглянули бібліотечні новинки та мультфільм за мотивами українських казок.
![](https://sodb.sumy.ua/wp-content/uploads/2024/06/IMG_20240606_135357.jpg)
![](https://sodb.sumy.ua/wp-content/uploads/2024/06/IMG_20240606_135519.jpg)
![](https://sodb.sumy.ua/wp-content/uploads/2024/06/IMG_20240606_140139.jpg)
![](https://sodb.sumy.ua/wp-content/uploads/2024/06/IMG_20240606_140322.jpg)
![](https://sodb.sumy.ua/wp-content/uploads/2024/06/IMG_20240606_141640.jpg)
![](https://sodb.sumy.ua/wp-content/uploads/2024/06/IMG_20240606_142135_1.jpg)
![](https://sodb.sumy.ua/wp-content/uploads/2024/06/IMG_20240606_142600.jpg)
![](https://sodb.sumy.ua/wp-content/uploads/2024/06/IMG_20240606_142628.jpg)
![](https://sodb.sumy.ua/wp-content/uploads/2024/06/IMG_20240606_142836.jpg)
![](https://sodb.sumy.ua/wp-content/uploads/2024/06/IMG_20240606_143416.jpg)
![](https://sodb.sumy.ua/wp-content/uploads/2024/06/IMG_20240606_143706.jpg)
![](https://sodb.sumy.ua/wp-content/uploads/2024/06/IMG_20240606_144312.jpg)