Протягом 28-31 травня фахівці Сумської обласної бібліотеки для дітей були учасниками ХІІІ Всеукраїнської онлайн-школи бібліотечного журналіста «Бібліотечний журналіст і безбар’єрність: розширюємо горизонти», під час якої розглянули доступні інструменти розбудови толерантного інформаційного середовища. Ми гралися, навчалися, знайомилися з досвідом інших бібліотек України щодо створення безбар’єрного простору в закладах культури. А набути знання та навички допомагали нам досвідчені спікери з журналістської, бібліотечної та освітньої сфер.
Навчаємось бути толерантними! #13ВсеукраїнськаШБЖ #безбарєрність
![](https://sodb.sumy.ua/wp-content/uploads/2024/05/IMG_20240529_101449-1024x696.jpg)
![](https://sodb.sumy.ua/wp-content/uploads/2024/05/IMG_20240529_102413-1024x576.jpg)
![](https://sodb.sumy.ua/wp-content/uploads/2024/05/Screenshot_2-1-1024x553.jpg)
![](https://sodb.sumy.ua/wp-content/uploads/2024/05/Screenshot_3-1024x576.jpg)
![](https://sodb.sumy.ua/wp-content/uploads/2024/05/Screenshot_4-1024x553.jpg)
![](https://sodb.sumy.ua/wp-content/uploads/2024/05/Screenshot_8-1024x558.jpg)
![](https://sodb.sumy.ua/wp-content/uploads/2024/05/Screenshot_10-1024x550.jpg)
![](https://sodb.sumy.ua/wp-content/uploads/2024/05/Screenshot_18-1024x552.jpg)
![](https://sodb.sumy.ua/wp-content/uploads/2024/05/Screenshot_22-1024x551.jpg)