30 травня 2024 року відділ естетичного виховання Сумської обласної бібліотеки для дітей запросив відвідувачів Відділення денного перебування «Спільнота» Сумського міського територіального центру соціального обслуговування «Берегиня» до творчої студії з елементами арттерапевтичної методики «каракулі» – «Завиток, кривуля, закарлючка».
Техніку «каракулі» використовував ще Леонардо да Вінчі. Ця техніка сприяє зняттю м’язових, емоційних напружень, розслабленню. В поєднанні з музикою спонукає до саморозкриття, дослідження власного емоційного стану, розвитку творчої уяви. Було використано як індивідуальний, так і груповий варіанти даної техніки. Учасники заходу виразили свої почуття та асоціації при створенні різних завитків, кривуль та закарлючок.
![](https://sodb.sumy.ua/wp-content/uploads/2024/05/IMG_9113.jpg)
![](https://sodb.sumy.ua/wp-content/uploads/2024/05/IMG_9114.jpg)
![](https://sodb.sumy.ua/wp-content/uploads/2024/05/IMG_9116.jpg)
![](https://sodb.sumy.ua/wp-content/uploads/2024/05/IMG_9117.jpg)
![](https://sodb.sumy.ua/wp-content/uploads/2024/05/IMG_9118-768x1024.jpg)
![](https://sodb.sumy.ua/wp-content/uploads/2024/05/зображення_viber_2024-05-30_09-50-23-385.jpg)
![](https://sodb.sumy.ua/wp-content/uploads/2024/05/зображення_viber_2024-05-30_09-50-24-204.jpg)