Створення якісного контенту є запорукою успіху в час, коли всесвітня пандемія змусила більшість із нас працювати онлайн та при цьому не втрачати комунікації зі своїми користувачами. Є багато інструментів, які можуть в цьому допомогти і одним із них є онлайнова платформа графічного дизайну Canva.
15 вересня у Пункті вільного доступу до Інтернету було проведено тренінг «Створення інфографіки у програмі Canva», під час якого користувачі та фахівці бібліотеки ознайомилися з особливостями роботи створення унікальних дизайнів презентацій, відео, афіш, буклетів, колажів, банерів та мали можливість створити свій інформаційний продукт.
Тож навчаймось і будьмо в тренді!
![](https://sodb.sumy.ua/img/202109/034.jpg)
![](https://sodb.sumy.ua/img/202109/035.jpg)
![](https://sodb.sumy.ua/img/202109/036.jpg)
![](https://sodb.sumy.ua/img/202109/037.jpg)
![](https://sodb.sumy.ua/img/202109/038.jpg)