У кожному куточку нашої прекрасної країни цього літа святкують
30-ту річницю Незалежності України. Не залишилися осторонь і читайлики Сумської обласної бібліотеки для дітей. 19 серпня у відділі обслуговування користувачів молодшого віку маленькі користувачі разом із бібліотечними працівниками влаштували справжнє літературно-музичне свято «Україна моя калинова – незалежна держава моя». Дівчатка, одягнені у вишиванки і віночки, та хлопчики – справжні козаки були щирими українцями. Діти читали вірші про Україну, про держані символи, співали Державний Гімн України та пісні про нашу неповторну, чарівну країну. З неабияким інтересом малеча познайомилася з літературою, представленою на книжковій виставці «Моя Україна – єдина країна!».
![](https://sodb.sumy.ua/img/202108/001.jpg)
![](https://sodb.sumy.ua/img/202108/007.jpg)
![](https://sodb.sumy.ua/img/202108/009.jpg)
![](https://sodb.sumy.ua/img/202108/002.jpg)
![](https://sodb.sumy.ua/img/202108/003.jpg)
![](https://sodb.sumy.ua/img/202108/004.jpg)
![](https://sodb.sumy.ua/img/202108/005.jpg)
![](https://sodb.sumy.ua/img/202108/006.jpg)
![](https://sodb.sumy.ua/img/202108/008.jpg)
![](https://sodb.sumy.ua/img/202108/010.jpg)
![](https://sodb.sumy.ua/img/202108/011.jpg)
![](https://sodb.sumy.ua/img/202108/012.jpg)