Зима прийшла – свята привела. І дорослі, і малята з нетерпінням чекають саме на зимові свята, тому що вони несуть із собою веселощі та розваги, ігри, співи колядок і щедрівок. Не залишились без цікавого дозвілля і маленькі читайлики відділу обслуговування користувачів молодшого віку Сумської обласної бібліотеки для дітей, на них чекала книжкова хурделиця «Зимові свята народного календаря». Всім давно відомо, що з книг можна дізнатися про всі звичаї різдвяних свят, як взагалі святкують в різних країнах світу, як прикрашають домівки, що дарують дітям, які смаколики готують і ще багато-багато цікавого.
Час, проведений в бібліотеці, пролетів швидко та весело.
![](https://sodb.sumy.ua/img/202201/014.jpg)
![](https://sodb.sumy.ua/img/202201/015.jpg)
![](https://sodb.sumy.ua/img/202201/017.jpg)
![](https://sodb.sumy.ua/img/202201/018.jpg)