Дружба – це неймовірне почуття, що надихає. Адже все можливо, коли поруч є люди, які тебе підтримають. Дружба важлива не тільки для окремих людей, вона важлива в глобальному значенні, бо здатна об’єднувати цілі спільноти та нації. І важливість цього ми розуміємо сьогодні, як ніколи. 30 квітня у зоні релаксу «Острівець гармонії» відділу обслуговування учнів 5-9 класів Сумської обласної бібліотеки для дітей зібралися юні користувачі на актуальний діалог «Дружбою дорожити вмійте», який супроводжувався електронною презентацію «Дружба – це велике щастя».
![](https://sodb.sumy.ua/wp-content/uploads/2024/05/IMG_20240430_114109-1024x815.jpg)
![](https://sodb.sumy.ua/wp-content/uploads/2024/05/IMG_20240430_114128-1024x785.jpg)
![](https://sodb.sumy.ua/wp-content/uploads/2024/05/IMG_20240430_114142-1024x883.jpg)
![](https://sodb.sumy.ua/wp-content/uploads/2024/05/IMG_20240430_114152-1024x795.jpg)
![](https://sodb.sumy.ua/wp-content/uploads/2024/05/IMG_20240430_114303-1024x848.jpg)