23 травня 2022 року клуб допитливих відділу естетичного виховання Сумської обласної бібліотеки для дітей запросив учнів Сумської початкової школи № 28 до мистецької мандрівки «Україна – це Європа», використовуючи платформу Zoom.
Подорожуючи, діти дізналися, що Україна – одна з країн, що належать до європейської частини світу, що країни Європи дружать між собою, мають спільні цінності та допомагають одна одній. Також зібрали цікавинки на будь-який смак: від масок венеціанського карнавалу до леприкона у зеленому капелюсі та Ейфелевої вежі.
![](https://sodb.sumy.ua/img/202205/066.jpg)
![](https://sodb.sumy.ua/img/202205/067.jpg)
![](https://sodb.sumy.ua/img/202205/068.jpg)
![](https://sodb.sumy.ua/img/202205/069.jpg)