З нагоди Дня Європи в Україні фахівцем відділу обслуговування користувачів молодшого віку Сумської обласної бібліотеки для дітей була проведена експрес-мандрівка «Крок за кроком до Європи» (на платформі ZOOM) для учнів 3-А класу ЗОШ № 4 (класний керівник Сорокіна В.Т.), під час якої діти віртуально подорожували країнами Європи.
Перевірити свої знання, ерудицію, кмітливість юні туристи мали змогу під час географічної гри «Що? Де? Коли?». Дітлахи з азартом взяли участь у пізнавальній вікторині «Знавці Європи», казковому лото «З якої країни казковий герой?», слайд-вікторині «Впізнай країну за символом», турнірі ерудитів «Прапор країни».
Завдяки проведеному заходу діти вкотре впевнилися в тому, що Україна – це Європа.
![](https://sodb.sumy.ua/img/202205/060.jpg)
![](https://sodb.sumy.ua/img/202205/061.jpg)
![](https://sodb.sumy.ua/img/202205/062.jpg)
![](https://sodb.sumy.ua/img/202205/063.jpg)