Напередодні Всеукраїнського дня бібліотек фахівці відділу естетичного виховання запросили вихованців НВК Просперітас у подорож до книжкового міста. Разом із героями книжки Паулі Лоренца і Шерер Катрін «Лисичка йде до бібліотеки» учасники заходу потрапили до надзвичайно цікавого світу дитячої бібліотеки, згадали правила поводження з книгою, прочитали та розіграли за ролями українську народну казку «Рукавичка».
![](https://sodb.sumy.ua/img/202209/100.jpg)
![](https://sodb.sumy.ua/img/202209/101.jpg)