Такою була тема обласної онлайн-години професійних порад, проведеної 27 вересня 2022 року Сумською обласною бібліотекою для дітей на виконання наказу управління культури Сумської обласної державної адміністрації. Мета заходу – підвищення фахового рівня бібліотечних працівників та висвітлення роботи дитячих бібліотек Сумщини в умовах збройної агресії.
Тимчасово виконуюча обов’язки директора Сумської обласної бібліотеки для дітей Наталія Нагорна, наголосила на важливості проведення таких заходів з метою підвищення кваліфікації фахівців бібліотечної справи, які стимулюють розвиток і осучаснення професійної діяльності та презентувала досвід діяльності дитячих книгозбірень Сумщини в умовах воєнного стану.
Під час онлайн-зустрічі провідними фахівцями Сумської обласної бібліотеки для дітей Тетяною Осадчою та Ольгою Попковою були надані методичні рекомендації щодо популяризації української книги та актуалізації російськомовних видань в книжкових фондах дитячих бібліотек.
![](https://sodb.sumy.ua/img/202209/084.jpg)
![](https://sodb.sumy.ua/img/202209/085.jpg)
![](https://sodb.sumy.ua/img/202209/086.jpg)
![](https://sodb.sumy.ua/img/202209/087.jpg)
![](https://sodb.sumy.ua/img/202209/088.jpg)
![](https://sodb.sumy.ua/img/202209/089.jpg)
![](https://sodb.sumy.ua/img/202209/090.jpg)
![](https://sodb.sumy.ua/img/202209/091.jpg)