Верба б’є, не я б’ю.
За тиждень – Великдень !
Уже недалечко
Червоне яєчко
Напередодні Вербної неділі маленькі читайлики Сумської обласної бібліотеки для дітей, вихованці ЗДО №1 «РОМАШКА», завітали до дитячої майстерні «Вмілі рученята» на майстер-клас «Вербочку святкову з паперу я зроблю». Малеча мала змогу власноруч зробити гілочку верби, щоб прикрасити свою домівку і зустріти з батьками Свято.
![](https://sodb.sumy.ua/wp-content/uploads/2024/04/IMG_20240426_091503-1024x576.jpg)
![](https://sodb.sumy.ua/wp-content/uploads/2024/04/IMG_20240426_091919-1024x748.jpg)
![](https://sodb.sumy.ua/wp-content/uploads/2024/04/IMG_20240426_091935-1024x576.jpg)
![](https://sodb.sumy.ua/wp-content/uploads/2024/04/IMG_20240426_093309-1024x576.jpg)
![](https://sodb.sumy.ua/wp-content/uploads/2024/04/IMG_20240426_094008-1024x576.jpg)
![](https://sodb.sumy.ua/wp-content/uploads/2024/04/IMG_20240426_094356-1024x576.jpg)