Приходять до нас Великодні свята! А за тиждень до Пасхи ми святкуємо одне з 12 найбільших свят Православ’я – Вербну неділю. Цього дня освячують вербові гілочки, а потім ними жартома «б’ють» друзів і рідних, примовляючи: не я б’ю, верба б’є, за тиждень Великдень! Уже недалечко червоне яєчко.
Про історію виникнення свята, традиції та звичаї цього дня, про те, як святкують в Україні Вербну неділю йшла мова на народознавчій вітальні. Маленькі користувачі Сумської обласної бібліотеки для дітей, вихованці ЗДО № 1 «Ромашка», з великим захопленням слухали цікаву інформацію та познайомилися з книгами про Великодні свята.
![](https://sodb.sumy.ua/wp-content/uploads/2024/04/IMG_20240426_090941-1024x576.jpg)
![](https://sodb.sumy.ua/wp-content/uploads/2024/04/IMG_20240426_091019-1024x576.jpg)
![](https://sodb.sumy.ua/wp-content/uploads/2024/04/IMG_20240426_091035-1024x576.jpg)
![](https://sodb.sumy.ua/wp-content/uploads/2024/04/IMG_20240426_091126-1024x576.jpg)