Саме вам, поціновувачам її Величності Книги, присвячено цей день! Книга – це неперевершений і чудовий інший світ, куди можна пірнути з головою, зануритись і сповнитися магією читання, це загадка, зрозуміти яку можна лише після прочитання. Саме вона переносить нас в далекі часи, інші країни, дозволяє мандрувати іншими світами, зустрічати ельфів і магічних драконів, допомагає в навчанні і вчить вишивати чи майструвати.
Приєднуйтесь до свята! Пориньте в цікаву історію і проведіть пару годин з книжками, як це зробили користувачі Сумської обласної бібліотеки для дітей!
![](https://sodb.sumy.ua/img/202208/019.jpg)
![](https://sodb.sumy.ua/img/202208/015.jpg)
![](https://sodb.sumy.ua/img/202208/016.jpg)
![](https://sodb.sumy.ua/img/202208/014.jpg)
![](https://sodb.sumy.ua/img/202208/017.jpg)
![](https://sodb.sumy.ua/img/202208/020.jpg)
![](https://sodb.sumy.ua/img/202208/018.jpg)
![](https://sodb.sumy.ua/img/202208/021.jpg)
![](https://sodb.sumy.ua/img/202208/022.jpg)