У дивосвіті казок Шарля Перро немає жодної людини, яка б в дитинстві не читала казки і не мала серед них декілька улюблених. І мало хто не знає одного із найкращих казкарів світу – Шарля Перро. Саме його називають першим казкарем. Історії своїх казок він брав не з книжок, а з приємних спогадів, коли в дитинстві няня розповідала йому народні казки, які він дуже любив, а потім вдало переказав їх. Казки Шарля Перро насамперед вчать дружбі і допомозі ближньому й надовго залишаються в пам’яті дорослих і дітей.
Голосні читання «У дивосвіті казок Шарля Перро» для найменших користувачів Сумської обласної бібліотеки для дітей, вихованців НВК «Просперітас», були присвячені 395-річчю від дня народження всесвітньовідомого казкаря. Маленькі читайлики із захопленням слухали казки про спритного хлопчика з мізинчик, про нещасну принцесу, що вкололася веретеном й заснула на цілих сто років, про працьовиту Попелюшку, про хитромудрого кота у чоботях та маленьку дівчинку, у якої була червона шапочка. А ще малюки мали змогу переглянути книги з чудово проілюстрованими виданнями казок Шарля Перро.
![](https://sodb.sumy.ua/img/202301/032.jpg)
![](https://sodb.sumy.ua/img/202301/033.jpg)
![](https://sodb.sumy.ua/img/202301/034.jpg)
![](https://sodb.sumy.ua/img/202301/035.jpg)
![](https://sodb.sumy.ua/img/202301/036.jpg)
![](https://sodb.sumy.ua/img/202301/037.jpg)
![](https://sodb.sumy.ua/img/202301/038.jpg)