День Героїв Небесної Сотні – пам’ятний день, що відзначається в Україні 20 лютого на вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні, які віддали найцінніше – своє життя за майбутнє України.
До цієї дати у відділі обслуговування учнів 5-9 класів організована книжкова виставка «Небесна Сотня на варті пам’яті», на якій представлені книги та документи, що висвітлюють події на Майдані під час Революції Гідності.
![](https://sodb.sumy.ua/img/202302/053.jpg)
![](https://sodb.sumy.ua/img/202302/054.jpg)
![](https://sodb.sumy.ua/img/202302/055.jpg)
![](https://sodb.sumy.ua/img/202302/056.jpg)