Книга – одне з найбільших чудес, створених людиною. З тих пір, як люди навчилися писати, свою всю мудрість вони довірили книгам. Книги відкривають нам світ, допомагають уявити минуле, заглянути в майбутнє!
Фахівці відділу обслуговування користувачів молодшого віку Сумської обласної бібліотеки для дітей завітали до НВК «Просперітас» і разом із малечею відправились у цікаву подорож до чарівної країни книжок, познайомились з її мешканцями та дізнались про цікавинки зі світу загадкових бібліотечних скарбів. Пригадали, хто ж такий читач, як треба себе поводити в бібліотеці, ставитися до книг тощо.
![](https://sodb.sumy.ua/img/202305/013.jpg)
![](https://sodb.sumy.ua/img/202305/014.jpg)
![](https://sodb.sumy.ua/img/202305/015.jpg)