Ми – українці й пишаємося цим! Україна – край мальовничої краси, неповторної пісні, волелюбного лицарства… Край, де нині боронять свою історію і незалежність її вірні дочки й сини.
До Дня Незалежності України відвідувачі Відділення денного перебування «Спільнота» Сумського міського територіального центру соціального обслуговування «Берегиня» спільно з фахівцями Сумської обласної бібліотеки для дітей складали мистецькі пазли «Мандруємо Україною». Учасники заходу разом з бібліотекарем згадали найважливіші історичні події, давні національні традиції, поняття, символи, страви, з якими асоціюється рідна країна, провели паралелі між минулим і сучасністю. А також створили у творчій студії патріотичне «Серце любові» та за доброю традицією зробили фото на згадку.
![](https://sodb.sumy.ua/img/202308/038.jpg)
![](https://sodb.sumy.ua/img/202308/039.jpg)
![](https://sodb.sumy.ua/img/202308/040.jpg)
![](https://sodb.sumy.ua/img/202308/041.jpg)
![](https://sodb.sumy.ua/img/202308/042.jpg)