Навіть найменші жителі нашого міста є щирими патріотами рідної країни. В цьому переконалися бібліотекарі Сумської обласної бібліотеки для дітей, завітавши до маленьких вихованців ЗДО № 21 «Волошка». Година юного патріота перетворилася на справжнє свято, присвячене Дню Незалежності. Одягнені у вишиванки та віночки маленькі користувачі були справжніми українцями. З цікавістю слухали про герб та прапор рідної країни, співали гімн України, з жовтих та синіх паперових аркушів склали живий прапор нашої держави, складали пазли, знайомилися з книгами про Україну. А на завершення разом з бібліотекарями заспівали «Ой у лузі червона калина».
![](https://sodb.sumy.ua/img/202308/053.jpg)
![](https://sodb.sumy.ua/img/202308/054.jpg)
![](https://sodb.sumy.ua/img/202308/055.jpg)
![](https://sodb.sumy.ua/img/202308/056.jpg)
![](https://sodb.sumy.ua/img/202308/057.jpg)
![](https://sodb.sumy.ua/img/202308/058.jpg)
![](https://sodb.sumy.ua/img/202308/059.jpg)