29 серпня – День пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України. Традиційним символом пам’ятного дня є соняшник, квіти якого здавна вважали символом любові до Батьківщини. Коли сонце сідає за небокрай, сонях сумно опускає голівку – ніби сумує за кожним загиблим воїном. Користувачі Сумської обласної бібліотеки для дітей мали змогу зробити соняшник своїми руками під час майстер-класу «Сонях – символ пам’яті». Із задоволенням долучилися до цікавого процесу не тільки діти, а й батьки, тим самим віддаючи шану полеглим синам України.
![](https://sodb.sumy.ua/img/202308/071.jpg)
![](https://sodb.sumy.ua/img/202308/072.jpg)
![](https://sodb.sumy.ua/img/202308/073.jpg)
![](https://sodb.sumy.ua/img/202308/074.jpg)
![](https://sodb.sumy.ua/img/202308/075.jpg)
![](https://sodb.sumy.ua/img/202308/076.jpg)
![](https://sodb.sumy.ua/img/202308/077.jpg)