Для того, хто вивчає свій край, цікавиться історією свого роду, місто Суми не тільки зберігає мистецькі об’єкти, які складають його власну історію, а й кожного дня додає до їх переліку щось нове та цікаве. У цьому переконались відвідувачі Відділення денного перебування «Спільнота» Сумського міського територіального центру соціального обслуговування «Берегиня» під час пішохідного бібліотечно-краєзнавчого мистецького екскурсу «Моє кольорове місто», який провела для них завідувач відділу естетичного виховання Сумської обласної бібліотеки для дітей. Це не тільки знайомство з «роботами» видатних майстрів живопису від Леонардо да Вінчі до Рене Магрітта, а й інший погляд на рідне місто, можливість знову відкрити його для себе, чудова нагода просто поспілкуватися й отримати позитивні емоції.
![](https://sodb.sumy.ua/img/202309/022.jpg)
![](https://sodb.sumy.ua/img/202309/023.jpg)
![](https://sodb.sumy.ua/img/202309/024.jpg)
![](https://sodb.sumy.ua/img/202309/025.jpg)
![](https://sodb.sumy.ua/img/202309/026.jpg)
![](https://sodb.sumy.ua/img/202309/027.jpg)
![](https://sodb.sumy.ua/img/202309/028.jpg)
![](https://sodb.sumy.ua/img/202309/029.jpg)
![](https://sodb.sumy.ua/img/202309/030.jpg)