17 квітня 2024 року, у Всесвітній день пожежної охорони, для юних користувачів Сумської обласної бібліотеки для дітей, учнів 4-Б класу ЗОШ №13, була підготовлена та проведена бесіда-застереження «Вивчіть правила пожежні і будьте завжди обережні». Діти уважно прослухали розповідь бібліотекаря про правила поводження з вогнем у побуті, в школі, на природі. Причини пожежі різні, але найстрашніший той вогонь, який випускає на волю сама людина.
Неабиякий інтерес викликала і голосна читка з подальшим обговоренням казки «Казка про червоного півня», а потім діти охоче ділилися своїми знаннями правил пожежної безпеки. Цікавим та корисним для учасників заходу став конкурс загадок «Помічники у гасінні пожежі», загадки-добавлянки про правила поводження з вогнем та огляд книг із даної тематики.
![](https://sodb.sumy.ua/wp-content/uploads/2024/04/01-1024x613.jpg)
![](https://sodb.sumy.ua/wp-content/uploads/2024/04/02-1-1024x768.jpg)
![](https://sodb.sumy.ua/wp-content/uploads/2024/04/03-1.jpg)
![](https://sodb.sumy.ua/wp-content/uploads/2024/04/04-1024x635.jpg)
![](https://sodb.sumy.ua/wp-content/uploads/2024/04/IMG-199bb91853cbe27a186c87eecb3afbca-V-1024x762.jpg)