Якщо ти вмієш радіти звичайним речам – ти щаслива людина!
Зустріти посмішкою новий день, знайти час на спілкування з друзями, радіти будь-якій погоді за вікном, відпочити з чашечкою смачного чаю або зануритись в читання цікавої книги…
Вчились радіти життю і читачі Сумської обласної бібліотеки для дітей. Тут для них функціонує зона релаксу «Острівець гармонії». Під час сеансу книготерапії вони не лише дізнались, що впливає на рівень їхнього щастя, а й познайомились з надихаючою книгою Зірки Мензатюк «Ангел Золоте Волосся». Адже гарна книга завжди була й буде найкращим другом і порадником для того, хто наважиться відкрити її скарби.
Тож бути щасливим чи не бути?
Вибір лише за тобою.
![](https://sodb.sumy.ua/wp-content/uploads/2024/02/IMG_20240227_163221.jpg)
![](https://sodb.sumy.ua/wp-content/uploads/2024/02/IMG_20240227_163407.jpg)
![](https://sodb.sumy.ua/wp-content/uploads/2024/02/IMG_20240227_163419.jpg)
![](https://sodb.sumy.ua/wp-content/uploads/2024/02/IMG_20240227_163433.jpg)
![](https://sodb.sumy.ua/wp-content/uploads/2024/02/IMG_20240227_163637.jpg)