У долонях я ніжно тримаю
Серце друга, аби не зронить…
Напередодні святкування Дня усіх закоханих маленькі користувачі Сумської обласної бібліотеки для дітей завітали до дитячої майстерні «Веселі рученята» на майстер-клас «Валентинка – символ любові», де мали змогу створити оригінальну листівку власноруч. Чому саме валентинка є символом любові маленькі чомусики дізналися з розповіді бібліотекаря відділу обслуговування користувачів молодшого відділу і з задоволенням взяли активну участь у створенні серденька.
![](https://new.sodb.sumy.ua/wp-content/uploads/2024/02/048-3.jpg)
![](https://new.sodb.sumy.ua/wp-content/uploads/2024/02/049-3.jpg)
![](https://new.sodb.sumy.ua/wp-content/uploads/2024/02/050-2.jpg)
![](https://new.sodb.sumy.ua/wp-content/uploads/2024/02/051-2.jpg)
![](https://new.sodb.sumy.ua/wp-content/uploads/2024/02/052-2.jpg)
![](https://new.sodb.sumy.ua/wp-content/uploads/2024/02/053-2.jpg)
![](https://new.sodb.sumy.ua/wp-content/uploads/2024/02/054-2.jpg)
![](https://new.sodb.sumy.ua/wp-content/uploads/2024/02/055-1.jpg)
![](https://new.sodb.sumy.ua/wp-content/uploads/2024/02/056-2.jpg)