Сучасна бібліотека – це не лише зібрання книг, посібників і періодичних видань. Насамперед це інформаційний простір, місце для цікавих зустрічей, презентацій, навчання, відпочинку і розваг.
1 лютого у відділі обслуговування учнів 5-9 класів для вихованців приватної християнської школи був організований змістовний відпочинок у зоні релаксу «Острівець гармонії». Перегляд книг і буктрейлерів, онлайн- вікторини різної тематики, розповіді бібліотекаря допомогли дітям збагатити та розширити свій кругозір, отримати купу позитивних емоцій!
![](https://new.sodb.sumy.ua/wp-content/uploads/2024/02/017-3.jpg)
![](https://new.sodb.sumy.ua/wp-content/uploads/2024/02/018-2.jpg)
![](https://new.sodb.sumy.ua/wp-content/uploads/2024/02/019-3.jpg)
![](https://new.sodb.sumy.ua/wp-content/uploads/2024/02/020-2.jpg)