26 січня у відділі обслуговування учнів 5-9 класів Сумської обласної бібліотеки для дітей відбулася цікава творча зустріч з чарівною жінкою, українською поетесою, піаністкою, композиторкою, народною майстринею, громадською діячкою Людмилою РОМЕН.
Насолодитися миттю поезії й спілкування з багатогранною творчою особистістю пощастило учням 9-х класів ЗОШ №4 і бібліотечним працівникам. Вишукана лірична поезія, що лине з самого серця автор, та її щирість відразу завоювали юні душі слухачів і книгоманів. Ведучі та учні декламували вірші, які наповнювали серця добром, любов’ю до української мови, рідної Сумщини, людей, природи, батьків, навколишнього світу. Зустріч пройшла на одному диханні, в теплій і душевній атмосфері, не залишивши байдужим жодного. Наповнені красою поетичного слова присутні щиро дякували пані Людмилі за цікаву зустріч і побажали їй натхнення, творчого неспокою, нових книг і вдячних читачів.
На завершення зустрічі Людмила Валентинівна подарувала користувачам бібліотеки свою нову книгу «Образи…».
![](https://new.sodb.sumy.ua/wp-content/uploads/2024/02/112-1.jpg)
![](https://new.sodb.sumy.ua/wp-content/uploads/2024/02/113-1.jpg)
![](https://new.sodb.sumy.ua/wp-content/uploads/2024/02/114-1.jpg)
![](https://new.sodb.sumy.ua/wp-content/uploads/2024/02/115-1.jpg)
![](https://new.sodb.sumy.ua/wp-content/uploads/2024/02/116-1.jpg)
![](https://new.sodb.sumy.ua/wp-content/uploads/2024/02/117-1.jpg)
![](https://new.sodb.sumy.ua/wp-content/uploads/2024/02/118-1.jpg)
![](https://new.sodb.sumy.ua/wp-content/uploads/2024/02/119.jpg)
![](https://new.sodb.sumy.ua/wp-content/uploads/2024/02/120-1.jpg)
![](https://new.sodb.sumy.ua/wp-content/uploads/2024/02/121-1.jpg)
![](https://new.sodb.sumy.ua/wp-content/uploads/2024/02/122-1.jpg)
![](https://new.sodb.sumy.ua/wp-content/uploads/2024/02/123-1.jpg)