Єдине бажання кожного українця – жити в мирі! Про це говорить унікальні творчі роботи, представлені у виставковому проєкті «ЕСТАФЕТА МИРУ». Сьогодні з чудовими малюнками талановитих дітей України, справжніх юних патріотів, знайомилися наші маленькі читайлики, учні 1-А класу ЗОШ №12, та відвідувачі Відділення денного перебування «Спільнота» Сумського міського територіального центру соціального обслуговування «Берегиня».
![](https://new.sodb.sumy.ua/wp-content/uploads/2024/02/044-1.jpg)
![](https://new.sodb.sumy.ua/wp-content/uploads/2024/02/045-2.jpg)
![](https://new.sodb.sumy.ua/wp-content/uploads/2024/02/046-2.jpg)
![](https://new.sodb.sumy.ua/wp-content/uploads/2024/02/047-2.jpg)
![](https://new.sodb.sumy.ua/wp-content/uploads/2024/02/048-2.jpg)
![](https://new.sodb.sumy.ua/wp-content/uploads/2024/02/049-2.jpg)
![](https://new.sodb.sumy.ua/wp-content/uploads/2024/02/050-1.jpg)
![](https://new.sodb.sumy.ua/wp-content/uploads/2024/02/051-1.jpg)