11 січня 2024 року майстер-клас «Хто ця пишна пані у зеленім жупані» допоміг учням 1-А класу ЗОШ № 12 створити у Сумській обласній бібліотеці для дітей яскраву ялинку разом. Кожен учасник творчої майстерні відповідально підійшов до завдання – скомпонував, розмалював і декорував свою власну маленьку зелену красуню. А потім всі вони зібралися в одну велику, додавши дітям особливо радісного настрою під час зимових канікул.
![](https://new.sodb.sumy.ua/wp-content/uploads/2024/02/036-1.jpg)
![](https://new.sodb.sumy.ua/wp-content/uploads/2024/02/037-1.jpg)
![](https://new.sodb.sumy.ua/wp-content/uploads/2024/02/038-1.jpg)
![](https://new.sodb.sumy.ua/wp-content/uploads/2024/02/039-1.jpg)
![](https://new.sodb.sumy.ua/wp-content/uploads/2024/02/040-1.jpg)
![](https://new.sodb.sumy.ua/wp-content/uploads/2024/02/041-1.jpg)
![](https://new.sodb.sumy.ua/wp-content/uploads/2024/02/042-2.jpg)