Справжнє «солодке» свято відбулося в Сумській обласній бібліотеці для дітей 11 липня. У Всесвітній день шоколаду до бібліотеки завітали юні поціновувачі смаколиків, хлопчики і дівчатка, які відпочивають в оздоровчому таборі центру сімейного розвитку «Гармонія». Спочатку каскад інформаційних повідомлень «Що? Чому? Навіщо?» та цікава презентація познайомили юних гурманів з історією виникнення шоколаду, розповіли, яким він був раніше, хто започаткував свято для ласунів усього світу і чому «шоколадне» свято стало таким популярним. Діти дізналися також, в якому місті України почали вперше святкувати цей день. Далі солодкоїжки мали змогу відвідати зону релаксу «Острівець гармонії» та книжково-шоколадну дегустацію біля книжкової виставки «Його величність – Шоколад». А на завершення дітвора отримала найсмачнішу вікторину «Шоколад – вишукана мелодія смаку» і, звичайно, справжні шоколадні смаколики.
![](https://sodb.sumy.ua/wp-content/uploads/2024/07/1-1-1024x576.jpg)
![](https://sodb.sumy.ua/wp-content/uploads/2024/07/2-1-1024x768.jpg)
![](https://sodb.sumy.ua/wp-content/uploads/2024/07/3-1-1024x768.jpg)
![](https://sodb.sumy.ua/wp-content/uploads/2024/07/4-1-1024x576.jpg)
![](https://sodb.sumy.ua/wp-content/uploads/2024/07/4-1-1-1024x576.jpg)
![](https://sodb.sumy.ua/wp-content/uploads/2024/07/5-1024x866.jpg)
![](https://sodb.sumy.ua/wp-content/uploads/2024/07/6-1024x768.jpg)
![](https://sodb.sumy.ua/wp-content/uploads/2024/07/7-1024x768.jpg)
![](https://sodb.sumy.ua/wp-content/uploads/2024/07/8-1024x768.jpg)
![](https://sodb.sumy.ua/wp-content/uploads/2024/07/9-1024x861.jpg)
![](https://sodb.sumy.ua/wp-content/uploads/2024/07/10-1024x586.jpg)