Загальновідомо, що малеча завжди рада зустрічі з гарною цікавою книгою, а самостійно погортати сторінки яскравих бібліотечних книжок на літньому майданчику дитячого садочка ще приємніше.
23 липня 2024 року для маленьких користувачів Сумської обласної бібліотеки для дітей, вихованців ЗДО №21 «Волошка», були проведені літні читання під відкритим небом «Хай ваше літо буде книгами зігріте». Бібліотекар відділу обслуговування користувачів молодшого віку Наталія ПІДДУБНА представила дітям книги різної тематики: про Україну, природу, казки, вірші, смішні дотепні історії та багато ін. А ще провела для маленьких читайликів голосні читання, конкурс загадок та казкову вікторину.
Кожен учасник заходу мав можливість розповісти про свою улюблену книгу
![](https://sodb.sumy.ua/wp-content/uploads/2024/07/IMG-6c644642b78e66aa0c59e02cbcf82130-V-1024x768.jpg)
![](https://sodb.sumy.ua/wp-content/uploads/2024/07/IMG-9b7d48af162f13ab4159bc55339ef177-V-1024x768.jpg)
![](https://sodb.sumy.ua/wp-content/uploads/2024/07/IMG-52ce071cf8aadadd4b42a7c56e90a4d8-V-768x1024.jpg)
![](https://sodb.sumy.ua/wp-content/uploads/2024/07/IMG-187f3d20538b04ea6c9fda2f597a53cb-V-768x1024.jpg)
![](https://sodb.sumy.ua/wp-content/uploads/2024/07/IMG-372c14beca0ee4fc643d0f4a122c03a4-V-1024x768.jpg)
![](https://sodb.sumy.ua/wp-content/uploads/2024/07/IMG-bf72102d3d16ac1a5c516c8cb05cae31-V_edit_73453145169634-1024x1020.jpg)