10 липня БІБЛІОМАЙДАНЧИК «ЧИТАЙ! ПІЗНАВАЙ! МРІЙ!» Сумської обласної бібліотеки для дітей запросив маленьких чомусиків познайомитися з веселими, яскравими і дуже розумними книгами, які живуть в бібліотеці. Кожен знайшов для себе щось цікавеньке: Артем захопився книгою Олега Чаклуна «Мікробот», а Ганнусі сподобалася книга Зірки Мензатюк «Макове князювання». Навіть найменшенькі користувачі були в захопленні від наших книг. А ще діти мали змогу складати пазли і малювати.
Було весело, цікаво, круто!
![](https://sodb.sumy.ua/wp-content/uploads/2024/07/IMG_20240710_104712-1024x768.jpg)
![](https://sodb.sumy.ua/wp-content/uploads/2024/07/IMG_20240710_105133-1024x768.jpg)
![](https://sodb.sumy.ua/wp-content/uploads/2024/07/IMG_20240710_110645-1024x768.jpg)
![](https://sodb.sumy.ua/wp-content/uploads/2024/07/IMG_20240710_110817-1024x768.jpg)
![](https://sodb.sumy.ua/wp-content/uploads/2024/07/IMG_20240710_112342-1024x768.jpg)
![](https://sodb.sumy.ua/wp-content/uploads/2024/07/IMG_20240710_114657-1024x833.jpg)
![](https://sodb.sumy.ua/wp-content/uploads/2024/07/IMG_20240710_114841-1024x638.jpg)