16 липня Сумська обласна бібліотека для дітей запросила Читайликів познайомитися з книгами про пригоди на бібліомайданчику «Читай! Пізнавай! Мрій!». Фахівці відділу обслуговування користувачів молодшого віку підготували для дітлахів літературні загадки, пізнавальні та творчі завдання. Літературна програма включала в себе огляд книг і загадковий конкурс «Впізнай героя», а розважальна – ерудит-гру «Склади слово» та майстер-клас «Закладинка для улюбленої книги». Кожен маленькій читач обрав для себе цікаву та захоплюючу книгу.
Діти весело та корисно провели час!
![](https://sodb.sumy.ua/wp-content/uploads/2024/07/IMG_3036.jpg)
![](https://sodb.sumy.ua/wp-content/uploads/2024/07/IMG_3060.jpg)
![](https://sodb.sumy.ua/wp-content/uploads/2024/07/IMG_3065.jpg)
![](https://sodb.sumy.ua/wp-content/uploads/2024/07/IMG_20240716_101631.jpg)
![](https://sodb.sumy.ua/wp-content/uploads/2024/07/IMG_20240716_101812.jpg)
![](https://sodb.sumy.ua/wp-content/uploads/2024/07/IMG_20240716_102507.jpg)
![](https://sodb.sumy.ua/wp-content/uploads/2024/07/IMG_20240716_103446.jpg)
![](https://sodb.sumy.ua/wp-content/uploads/2024/07/IMG_20240716_103834.jpg)