Щороку 9 червня у світі відзначають День друзів. Це свято вважають неофіційним, однак з кожним роком воно набирає більшої популярності. Адже дружба – одне з найважливіших почуттів людини.
Напередодні Міжнародного дня друзів до Сумської обласної бібліотеки для дітей завітали наші користувачі, учні 2-их класів СЗЗСО№ 12, які охоче взяли участь у майстер-класі «Дружба єднає серця» творчої майстерні «Веселі рученята», що провела для них фахівець відділу обслуговування користувачів молодшого віку Марія Крупіна.
Наші читайлики з великим задоволенням, використовуючи різнокольорові бусини, плели для друзів браслети, яскравим елементом яких стало усміхнене серденько, як символ любові та дружби!
У неймовірно теплій та затишній атмосфері діти провели свій час.
![](https://sodb.sumy.ua/wp-content/uploads/2024/06/IMG_20240605_093906.jpg)
![](https://sodb.sumy.ua/wp-content/uploads/2024/06/IMG_20240605_093959.jpg)
![](https://sodb.sumy.ua/wp-content/uploads/2024/06/IMG_20240605_094047.jpg)
![](https://sodb.sumy.ua/wp-content/uploads/2024/06/IMG_20240605_100006.jpg)
![](https://sodb.sumy.ua/wp-content/uploads/2024/06/IMG_20240605_100042.jpg)
![](https://sodb.sumy.ua/wp-content/uploads/2024/06/IMG_20240605_100133.jpg)