04 червня 2024 року ми вшановуємо пам’ять дітей, які загинули внаслідок збройної агресії російської федерації проти України. Саме в цей день до бібліотеки завітали найменші користувачі, учні
1-А СЗЗСО № 12. Для них було проведено майстер-клас «Янголи пам’яті». Разом з фахівцем відділу естетичного виховання дітлахи виготовили з паперу фігури янголів, які символізують маленьких українців, чиє життя забрала війна. В пам’ять про загиблих дітей, яких люблять і будуть любити довіку, малеча розвісила паперових янголят на ялинках у сквері Івана Харитоненка.
![](https://sodb.sumy.ua/wp-content/uploads/2024/06/20240604_104621-1024x966.jpg)
![](https://sodb.sumy.ua/wp-content/uploads/2024/06/20240604_104846-1024x701.jpg)
![](https://sodb.sumy.ua/wp-content/uploads/2024/06/20240604_105010-1024x656.jpg)
![](https://sodb.sumy.ua/wp-content/uploads/2024/06/IMG_20240604_095509-1024x858.jpg)
![](https://sodb.sumy.ua/wp-content/uploads/2024/06/IMG_20240604_100417-1024x770.jpg)