Протягом тижня з 13 по 17 травня 2024 року у Пункті вільного доступу до Інтернету Сумської обласної бібліотеки для дітей провідним інженером з комп’ютерних систем проводились тренінги «Створення дизайнів у програмі Canva», під час якого фахівці бібліотеки продовжили знайомство з особливостями створення унікальних дизайнів презентацій, відео, афіш, буклетів, колажів та банерів. Тож навчаймось і будьмо в тренді!
![](https://sodb.sumy.ua/wp-content/uploads/2024/05/изображение_viber_2024-05-14_14-17-39-434-1024x576.jpg)
![](https://sodb.sumy.ua/wp-content/uploads/2024/05/изображение_viber_2024-05-14_14-17-39-764-1024x576.jpg)
![](https://sodb.sumy.ua/wp-content/uploads/2024/05/изображение_viber_2024-05-15_12-02-37-499-1024x576.jpg)
![](https://sodb.sumy.ua/wp-content/uploads/2024/05/изображение_viber_2024-05-15_12-20-39-286-1024x576.jpg)