29 травня 2024 року мистецькі storytelling «Що? Як? Коли?» продовжили знайомство з серією книжок «Видатні особистості. Біографічні нариси для дітей». Герой сьогоднішньої зустрічі створив дивовижний світ Діснейленду та перші в історії кінематографу звукові й музичні мультфільми.
Вихованці НВК «Просперітас» та учні 1-Б класу ССШ № 2 завдяки книжці Марії Сердюк поринули у неймовірний світ пригод Волта Діснея та дізналися, що великі цілі потребують чималих ресурсів, зусиль, часу, терпіння та постійного навчання. І вони досяжні, якщо йти до кінця!
![](https://sodb.sumy.ua/wp-content/uploads/2024/05/зображення_viber_2024-05-30_16-28-40-278.jpg)
![](https://sodb.sumy.ua/wp-content/uploads/2024/05/IMG_20240529_112833.jpg)
![](https://sodb.sumy.ua/wp-content/uploads/2024/05/IMG_20240529_112917.jpg)