22 травня 2024 року бібліотекар Сумської обласної бібліотеки для дітей запросила маленьких чомусиків, вихованців НВК «Просперітас», поринути у калейдоскоп цікавих фактів «У світі тварин». Під час заходу дітлахи почули цікавинки про братів наших менших: де живуть, що їдять, як виховують дитинчат, взяли участь у вікторині «Хто? Як? Чому?», познайомились з цікавими бібліотечними книжечками про тварин і з’ясували, що всім тваринам потрібна наша турбота, ласка і любов.
![](https://sodb.sumy.ua/wp-content/uploads/2024/05/1-9.jpg)
![](https://sodb.sumy.ua/wp-content/uploads/2024/05/2-10.jpg)
![](https://sodb.sumy.ua/wp-content/uploads/2024/05/3-8.jpg)
![](https://sodb.sumy.ua/wp-content/uploads/2024/05/IMG_20240522_151159_1-766x1024.jpg)
![](https://sodb.sumy.ua/wp-content/uploads/2024/05/IMG_20240522_151310-1-666x1024.jpg)