День захисту дітей вкотре нагадує, що потрібно робити все можливе задля забезпечення гідних умов життя, освіти та відпочинку. А сьогодні найважливішими є безпека, надійний захист дітей від насилля та експлуатації. Саме про все це і розповіла бібліотекар Сумської обласної бібліотеки для дітей дітям 4-А класу ЗОШ № 23 під час заходу «Дітям України – сонце, мир і доброта». Учасники заходу з задоволенням слухали цікавинки з історії життя дітей у давнину та були активними під час «Казкової правової вікторини». Всіх дітлахів зі святом!
![](https://sodb.sumy.ua/wp-content/uploads/2024/05/01-2.jpg)
![](https://sodb.sumy.ua/wp-content/uploads/2024/05/02-2.jpg)
![](https://sodb.sumy.ua/wp-content/uploads/2024/05/03-4.jpg)
![](https://sodb.sumy.ua/wp-content/uploads/2024/05/04-2.jpg)
![](https://sodb.sumy.ua/wp-content/uploads/2024/05/05-2.jpg)