ХРИСТОС ВОСКРЕС! ВОІСТИНУ ВОСКРЕС!
Літературне мереживо «Благословення сходить із небес: Христос Воскрес! Воістину Воскрес!» зібрало маленьких чомусиків, учнів 1-А класу СЗЗСО №12 та 1-В класу ССШ №2, в Сумській обласній бібліотеці для дітей. Весняночка-паняночка прийшла до нас із святами. І кожне має цікаву історію та звичаї. Хлопчики і дівчатка почули захоплюючі легенди і про Благовіщення, і про Вербну неділю, які передують Великодню, дізналися, чому на Благовіщення навіть пташка не в’є кубла, чому вербовими гілочками у Вербну неділю треба обов’язково легенько побити рідних і друзів. Але найбільше малечі сподобалися розповіді про Великдень, найсвітліше християнське свято,
і Великодні звичаї. Кожен хотів скласти кошик, погратися з писанкою та привітати один одного словами «Христос Воскрес!», а ще міцно обійнятися. Книжкова виставка «Великдень на гостини просить» та презентація «Великодні свята» доповнили розповідь бібліотекаря і неабияк зацікавили дітей. Зеленіє оновлена земля, приходять до нас Великодні свята!
![](https://sodb.sumy.ua/wp-content/uploads/2024/05/IMG_20240426_094407_191-1024x587.jpg)
![](https://sodb.sumy.ua/wp-content/uploads/2024/05/IMG_20240426_094509_934-1024x441.jpg)
![](https://sodb.sumy.ua/wp-content/uploads/2024/05/IMG_20240503_103708-1024x625.jpg)
![](https://sodb.sumy.ua/wp-content/uploads/2024/05/IMG_20240503_110038-1024x619.jpg)
![](https://sodb.sumy.ua/wp-content/uploads/2024/05/IMG_20240503_110508-1024x597.jpg)
![](https://sodb.sumy.ua/wp-content/uploads/2024/05/IMG_20240503_110555-1024x504.jpg)
![](https://sodb.sumy.ua/wp-content/uploads/2024/05/IMG_20240503_110634-1024x576.jpg)
![](https://sodb.sumy.ua/wp-content/uploads/2024/05/IMG_20240503_110738-1024x717.jpg)