31 травня «Чарівний бібліотечний килимок» залюбки «зустрів» найменших користувачів Сумської обласної бібліотеки для дітей, вихованців Центру сімейного розвитку «Гармонія». Для них було проведено літературно-розважальну програму «Дитинство – найкраща пора», яка складалася з конкурсу загадок «Хто казку знає, той відгадає» та голосних читань цікавих незвичайних бібліотечних книжок. А ще дітлахи з великим задоволенням переглянули інтерактивну лялькову виставу «Хто сказав «няв»?» та зустрілися з її героями. Родзинкою програми стало знайомство з розвиваючою книжкою «Дуже голодна гусениця» – це набагато більше, ніж просто барвиста книга, яка сприяє ментальному розвитку дитини, а ще й можливість із задоволенням розвивати дрібну моторику рук. Завершився захід переглядом мультфільму за мотивами українських казок.
Надзвичайно приємним та хвилюючим для нас було бачити щасливі, усміхнені обличчя малюків, які залишали бібліотеку з гарним настроєм та купою позитивних емоцій.
![](https://sodb.sumy.ua/wp-content/uploads/2024/05/1-10.jpg)
![](https://sodb.sumy.ua/wp-content/uploads/2024/05/2-11.jpg)
![](https://sodb.sumy.ua/wp-content/uploads/2024/05/3-9.jpg)
![](https://sodb.sumy.ua/wp-content/uploads/2024/05/4-9.jpg)
![](https://sodb.sumy.ua/wp-content/uploads/2024/05/5-6.jpg)
![](https://sodb.sumy.ua/wp-content/uploads/2024/05/6-6.jpg)
![](https://sodb.sumy.ua/wp-content/uploads/2024/05/8-1.jpg)
![](https://sodb.sumy.ua/wp-content/uploads/2024/05/IMG_20240531_095552.jpg)