Колектив Сумської обласної бібліотеки для дітей та її читачі щиро вдячні начальниці групи цивільно-військового співробітництва тактичної групи «Суми» Оксані Миколаївні АНОДІНІЙ за подаровані історико-патріотичні книги «Битва за Харків» Дар’ї Бури, «За ідентичність і незалежність. Війна Росії проти України», «Сто розмов про історію України» Данила Яневського, «Випробовуючи долю, гартуючи волю» Геннадія Єфіменка та Станіслава Кульчицького.
Подаровані книги стануть у нагоді всім, хто хоче знати, зрозуміти і відчути Україну!
![](https://sodb.sumy.ua/wp-content/uploads/2024/04/IMG_8946-1024x768.jpg)
![](https://sodb.sumy.ua/wp-content/uploads/2024/04/IMG_20240416_141512-1024x576.jpg)