Під таким гаслом було проведено літературні посиденьки до Міжнародного дня дитячої книги для маленьких користувачів Сумської обласної бібліотеки для дітей, вихованців дитячого садочку СПШ № 32. Цікаво й весело провели час хлопчики й дівчатка. Бібліотекар познайомила маленьких читайликів з українськими народними та авторськими казками, а ще розповіла, що саме в цей день народився відомий датський казкар Г.К. Андерсен, казки якого не залишають нікого байдужим. Хіба можна встояти перед чарами крихітки-Дюймовочки, чи не співчувати маленькому гидкому каченяті? І насправді, практично весь цікавий і неповторний світ стає твоїм, коли ти дружиш з книгами.
![](https://sodb.sumy.ua/wp-content/uploads/2024/04/IMG_20240402_112005.jpg)
![](https://sodb.sumy.ua/wp-content/uploads/2024/04/IMG_20240402_112100.jpg)
![](https://sodb.sumy.ua/wp-content/uploads/2024/04/IMG_20240402_113854.jpg)
![](https://sodb.sumy.ua/wp-content/uploads/2024/04/IMG_20240402_113917.jpg)
![](https://sodb.sumy.ua/wp-content/uploads/2024/04/IMG_20240402_114032.jpg)
![](https://sodb.sumy.ua/wp-content/uploads/2024/04/IMG_20240402_114101-768x1024.jpg)
![](https://sodb.sumy.ua/wp-content/uploads/2024/04/IMG_20240402_114139.jpg)