Щороку 3 березня мешканці планети Земля святкують Всесвітній день дикої природи. Напередодні дізналися про цей день і вихованці НВК «Просперітас». Маленькі чомусики разом із бібліотекарем Сумської обласної бібліотеки для дітей і зайченям Вуханчиком здійснили захоплюючу мандрівку до дивовижного, невідомого світу дикої природи, в якому зустріли багато різних звірів. Хоча хлопчики і дівчатка ще маленькі, але вже дуже допитливі, тому книги, які бібліотекар принесла до садочка, неабияк зацікавили всіх.
![](https://sodb.sumy.ua/wp-content/uploads/2024/03/IMG_20240228_152820.jpg)
![](https://sodb.sumy.ua/wp-content/uploads/2024/03/IMG_20240228_152411.jpg)
![](https://sodb.sumy.ua/wp-content/uploads/2024/03/IMG_20240228_152534.jpg)
![](https://sodb.sumy.ua/wp-content/uploads/2024/03/IMG_20240228_152607.jpg)
![](https://sodb.sumy.ua/wp-content/uploads/2024/03/IMG_20240228_152613.jpg)
![](https://sodb.sumy.ua/wp-content/uploads/2024/03/IMG_20240228_152631.jpg)
![](https://sodb.sumy.ua/wp-content/uploads/2024/03/IMG_20240228_152719.jpg)