01 лютого 2024 року творча майстерня «Запроси весну у дім» відділу естетичного виховання Сумської обласної бібліотеки для дітей запропонувала відвідувачам Відділення денного перебування «Спільнота» Сумського міського територіального центру соціального обслуговування «Берегиня» створити симпатичні прикраси із солоного тіста на Стрітення.
У великій посудині ми змішали усі сухі інгредієнти: сіль, крохмаль, борошно. Додали води, замісили та добре вимісили тісто. Розкачали його і, за допомогою трафаретів, «вирізали» різноманітних пташечок. Потім перейшли до найцікавішого – розпису наших прикрас та розповіді про традиції святкування одного з 12 найбільших свят християнського року – Стрітення.
![](https://new.sodb.sumy.ua/wp-content/uploads/2024/02/004-2.jpg)
![](https://new.sodb.sumy.ua/wp-content/uploads/2024/02/005-2.jpg)
![](https://new.sodb.sumy.ua/wp-content/uploads/2024/02/006-2.jpg)
![](https://new.sodb.sumy.ua/wp-content/uploads/2024/02/007-4.jpg)
![](https://new.sodb.sumy.ua/wp-content/uploads/2024/02/008-3.jpg)
![](https://new.sodb.sumy.ua/wp-content/uploads/2024/02/010-3.jpg)
![](https://sodb.sumy.ua/wp-content/uploads/2024/02/010-3.jpg)
![](https://new.sodb.sumy.ua/wp-content/uploads/2024/02/011-4.jpg)
![](https://new.sodb.sumy.ua/wp-content/uploads/2024/02/013-2.jpg)
![](https://new.sodb.sumy.ua/wp-content/uploads/2024/02/009-3.jpg)
![](https://new.sodb.sumy.ua/wp-content/uploads/2024/02/014-2.jpg)
![](https://new.sodb.sumy.ua/wp-content/uploads/2024/02/015-3.jpg)
![](https://new.sodb.sumy.ua/wp-content/uploads/2024/02/016-3.jpg)